ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΥΜΒΑΤΗ MIELE 2650WATT-220V ΦΛΑΝΤΖΑ ΜΕ ΤΡΥΠΑ
Αρχική
Ανταλλακτικά ηλεκτρικών ειδών
Κωδικός:
// MPN:
Κατασκευαστής: Kominis
Διαθέσιμο/ Παράδοση σε 1-3 ημέρες
Προσθήκη στο καλάθι
Κράτηση στο κατάστημα
Αποστολή και Μεταφορικά
Απορίες
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Προσθήκη στη wishlist
Δείτε επίσης
ΤΡΙΜ ΠΙΣΩ ΡΑΦΙΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ MIELE
ΠΛΑΚΕΤΑ ΜΟΤΕΡ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ INDESIT
ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ ΑΝΤ/ΣΗ BOSCH 2500W ΤΡΙΠΛΗ
ΑΝΤ/ΣΗ ΓΚΡΙΛΙΕΡΑΣ ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ BOSCH 220V 1000W 27,5 X 16 X 14,5 CM
ΚΑΝΑΤΑ ΒRAUN KFK500 ΛΕΥΚΗ 3104
ΑΝΟΞ/ΤΟΣ ΠΑΤΟΣ GORENJE ΠΛΑΤΟΣ:46 x ΒΑΘΟΣ:41 cm
ΒΑΣΗ ΚΑΨΟΥΛΑΣ ΚΑΦ/ΡΑΣ KRUPS DOLCE GUSTO MINI ME
ΛΑΣΤΙΧΟ ΧΥΤΡΑΣ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ FISSLER Ν.Τ. 26cm
ΠΥΚΝΩΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 450V 80μF